Розгорнути Згорнути

«Дніпро» будинку програв «Хіміку»

Южненци в рівному матчі вирвали перемогу в кінцівці матчу
17 жовтня 2021р. 16:21

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги южненский «Хімік» в гостях обіграв «Дніпро».

Команди на рівних почали матч, але «Хімік» постійно вів в рахунку, хоч і не міг оформити відрив більш ніж на 7 очок. Відзначимо, що южненци виглядали переконливіше за рахунок кращої реалізації триочкових.

У третій чверті «Дніпро» вирівняв рахунок і пішов в невеликій відрив, але перед четвертою десятихвилинкою команди пішли на перерву з рівним рахунком на табло.

В останній чверті «Дніпро» знову почав погано реалізовувати свої кидки, що призвело до відриву «Хіміка» до +10. В кінцівці господарі повернулися в матч, але наздогнати гостей не змогли - 84:88.

Суперліга. Регулярний чемпіонат

«Дніпро» - «Хімік»84:88 (21:22, 23:26, 20:16, 20:24)

«Дніпро»: Купер 14 + 5 підбирань + 14 передач, Крутоус 4, Павлов 8 + 7 підбирань, Санон 6, Кравцов 14 + 12 підборів - старт; Вона 19 Бобров 16 + 6 підбирань, Тимофеенко 2, Зотов 1

«Хімік»: Спенсер 13 Джонс 17 + 9 підборів, Морріс 22 Ковляр 6 + 6 передач, Рябчук 13 - старт; Козак 11 Едвін 11 Сорочан 0, Міроненко 0.