Визначився ще один суперник збірної України у рамках підготовки до пре-олімпійського кваліфікаційного турніру
Ковляр: «Представляти країну на міжнародній арені – суттєва сходинка для кожного молодого гравця»
Олександр заявив, що у кожному матчі за Україну виходить з максимальною мотивацією
22 червня 2023р. 14:19
![Ковляр: «Представляти країну на міжнародній арені – суттєва сходинка для кожного молодого гравця»](/upload/iblock/d3f/d3fbac5ac41173eca86bd8feb86ad620.jpg.webp)
Фото: FIBA
Захисник збірної України Олександр Ковляр згадав дебют у національній команді:
Це був важливий крок для мене. В 20 років я дебютував у національній збірній України. Впевнений, що для кожного молодого гравця це суттєва сходинка в кар’єрі – представляти свою країну на міжнародній арені.Я багато грав за Україну на молодіжному і юнацькому рівнях. Але в дорослій збірній була нова атмосфера. З деякими баскетболістами я вже грав на клубному рівні, з деякими – ні. Нова комунікація на паркеті і за його межами.
Під час трансляцій матчів нашої збірної в ваших очах було помітне особливе налаштування – вийти і допомогти, готовність, запал. Це допомогло чи завадило в перших матчах за Україну?
Я завжди намагаюся виходити на паркет з цим запалом. Тобто, давати свій максимум, допомагати партнерам по команді, робити все залежне від мене, щоб перемогти. І, не залежно від того, виходитиму на 5 хвилин чи на 25, без подібного запалу в очах нічого доброго не вийде.Думаю, це налаштування допомогло. Коли людина виходить незарядженою на гру – нічого не вийде взагалі. Це точно ніяк не допоможе.
Нагадаємо, що Ковляр прагне виступати у Євролізі.
Коментарі 0