Михайлюк набрав 3 очка в матчі проти «Юти»
Михайлюк допоміг «Торонто» обіграти «Сакраменто»
Українець провів на паркеті 19 хвилин
20 листопада 2021р. 08:35
![Святослав Михайлюк Михайлюк допоміг «Торонто» обіграти «Сакраменто»](/upload/iblock/3c3/3c3449581a4401ef4206d5b6a7e23668.png.webp)
Святослав Михайлюк / фото - nba.com
Український атакуючий захисник «Торонто» Святослав Михайлюк в матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Сакраменто» допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 108: 89.
Михайлюк вийшов з лавки і набрав 8 очок, реалізувавши 2 двухочкових, 1 триочковий і 1 штрафний. Українець провів на паркеті 19 хвилин, за які встиг також зробити 1 перехоплення і поставити 1 блок-шот.
У недавньому матчі проти «Юти» Михайлюк відзначився 3 пунктами.
Коментарі 0