«Сакраменто» без Льоня розгромив «Детройт», Михайлюк не допоміг «Торонто» перемогти «Портленд»
Михайлюк набрав 3 очка в матчі проти «Юти»
Незважаючи на зусилля українця, «Репторс» поступилися «Джаз»
19 листопада 2021р. 08:00
![Святослав Михайлюк Михайлюк набрав 3 очка в матчі проти «Юти»](/upload/resize_cache/iblock/cf6/916_537_2/cf63b2a66f20896a3dc5ce6ee75d6fbd.jpg.webp)
Святослав Михайлюк / фото - apnews.com
Український атакуючий захисник «Торонто» Святослав Михайлюк в матчі регулярного чемпіонату НБА вийшов на паркет проти «Юти». Незважаючи на зусилля українця, «Репторс» поступилися з рахунком 119: 103.
Михайлюк вийшов з лавки і набрав 3 очка, закинувши 1 триочковий кидок з 5. За 17 хвилин ігрового часу українець також зібрав 2 підбирання і віддав 2 результативні передачі.
Головний тренер «Детройта» Дуейн Кейсі оцінив атлетичність Святослава Михайлюка.
Коментарі 0