«Миколаїв» завдав «Черкаським Мавпам» п'ята поразка в Суперлізі
![«Миколаїв» завдав «Черкаським Мавпам» п'ята поразка в Суперлізі](/upload/resize_cache/iblock/7a1/916_537_2/7a11f54ae4c382b2dc4c5d33ff92946d.jpg.webp)
«Миколаїв» в регулярному чемпіонаті Суперліги обіграв «Черкаських Мавп».
Господарі майже з самого старту матчу захопили перевагу, завершивши першу чверть з «+5». Гості не здавалися і місцями перехоплювали ініціативу, але на велику перерву пішли в ролі наздоганяючих.
У третій і четвертій 10-хвилинах зусиль гравців черкаського колективу вистачило, щоб зрівняти рахунок в матчі, але за 20 хвилин вперед вийти жодного разу не вдалося - 82:76 на користь «Миколаєва».
Нагадаємо, що сьогодні «Будівельник» розгромив «Крівбасс».
Суперліга. Регулярний чемпіонат
«Миколаїв» - «Черкаські Мавпи» 82:76 (22:17, 17:16, 23:24, 20:19)
«Миколаїв»: Барніс (9), Кальниченко (14), Ніксон (11 + 6 підбирань), Тищенко (11), Уолкер (18) - старт. Деніел (12), Дубоненко (0), Хохонюк (4), Кожем'якін, Онуфрієв, Улвідас (3), Жуковський.
«Черкаські Мавпи»: Кольченко (), Максвел (21 + 12 підборів + 6 передач), Пурвіс (12), Конате (5), Ткаченко (11) - старт. Балабан, Бондаренко, Хемілтон (15), Приймак (2), Скіра, Токовенко, Попов (4).
Коментарі 0