Вчора 0
Сьогодні 0

Перемога з гіркотою. Україна U-20 виграла бронзу Євробаскету-2023

Українці не змогли пробитися до вищого дивізіону

Молодіжна збірна України з баскетболу посіла третє місце на Євробаскеті U-20 в Дивізіоні В. У матчі за бронзу українці обіграли Швецію з рахунком 83:61.

Відзначимо, що на груповому етапі Україна програла шведам (80:83), втративши перевагу в 22 очки в другій половині матчу.

Цього разу Україна впевнено провела матч, і якщо в перших двох чвертях у суперників залишалися шанси, то після великої перерви все стало на свої місця.

Найрезультативнішим у складі України став Віталій Шиманський – 13 очок, 2 підбирання і 1 перехоплення.

Євробаскет U-20. Дивізіон В. Матч за 3-тє місце:

Україна – Швеція 83:61 (17:16, 24:21, 25:15, 17:9)

Україна: Шиманський 13, Сафонов 13, Бублик 13 + 4 підбирання, Бринюк 10 + 11 підбирань + 4 передачі, Кобзистий 10 + 7 підбирань + 5 передач — старт, Кабанов 11, Зайцев 7, Батальський 6 + 7 підбирань, Бідностін 0, Семерич 0

Відзначимо, що попри перемогу, збірна України не змогла вийти в Дивізіон А. За регламентом в Дивізіон А піднімаються три команди. Але на цей раз в класі підвищаться тільки дві збірні, оскільки  Польща, яка за результатами вилетіла в Дивізіон В, в наступному році буде приймати чемпіонат Європи в елітному дивізіоні.