Сьогодні 0

«Прометей» обіграв «Гамбург» і вийшов в чвертьфінал Єврокубка

Український клуб з проблемами, але все ж дотиснув опонентів
11 квітня 2023р. 20:56

В 1/8 фіналу плей-оф Єврокубка український «Прометей» переграв німецький «Гамбург» з рахунком 87:79.

«Прометей» знову розпочав матч активно і в першій чверті мав перевагу понад 10 очок, але наприкінці «Гамбург» повернувся в гру.

У другій десятихвилинці німецька та українська команди перехоплювали одна в одної ініціативу, завдяки чому перевага підопічних Гінзбурга перед великою перервою складала ті ж самі 8 очок.

У третій чверті «Прометей» знову мав перевагу і перед фінальним відрізком відрив був уже 13 очок.

У четвертій десятихвилинці «Гамбург» активно розпочав, а «Прометей» багато помилявся. Німецька команда змогла скоротити відставання до -1 бала, але після другого тайм-ауту почав неймовірно грати Ілля Сидоров, який повів команду вперед і вона почала поступово збільшувати відрив у рахунку.

У чвертьфіналі «Прометей» зіграє з переможцем матчу між грецьким «Прометеасом» та французьким «Бургом».