Сьогодні 0

«Прометей» продовжив переможну серію, вигравши у «Київ-Баскета»

Господарі не програли жодного матчу в цьому сезоні Суперліги
19 грудня 2021р. 17:59

В рамках регулярного чемпіонату Суперліги «Прометей» будинку обіграв «Київ-Баскет» з рахунком 81:69.

Команда з Слобожанського очікувано захопила перевагу з першої чверті і завдяки грі своїх легіонерів на першу перерву пішла з перевагою +6.

У другій чверті активізувалися кияни і влаштували господарям невеликий холодний душ, який привів до того, що обидві команди велику перерву зустріли з рівним рахунком.

Третя чверть також запам'яталася наполегливою боротьбою, за підсумками якої табло зафіксувало рівний рахунок. Але у фінальній десятихвилинці «Прометей» додав і пішов у відрив, який за підсумками матчу приніс їм перемогу.

Суперліга. Регулярний чемепіонат

«Прометей»-« Київ-Баскет »81:69 (19:13, 18:24, 19:19, 25:13)

«Прометей»: Кеннеді 18о + 17пд, Хаппісон 16о + 6пд, Білан 15, Сидоров 4, Липовий 3 - старт; Доу 9, Лукашов 8, Еванс 4о + 8пд, Петров 2, Мішула.

«Кіїв-Баскет»: Вашингтон 14о + 6пд, Свінг 13о + 8пр, Скапінцев 10о + 7пд, Вудсон 7, Войналовіч 7 - старт; Гаррет 9о + 7пд, Тиртишнік 5, Анікієнко 3, Томсон 1о + 6пр, Іванов.