«Прометей» розгромив «Хімік» і продовжив переможну серію
![«Прометей» розгромив «Хімік» і продовжив переможну серію](/upload/resize_cache/iblock/524/916_537_2/524621bc138a14965c8cf9f73d007022.jpg.webp)
«Прометей» на своєму майданчику розгромив «Хімік» в матчі регулярного чемпіонату Суперліги.
Команда Ронена Гінзбурга переконливо виграла першу чверть, після чого поступово нарощувала відрив, який до кінця зустрічі склав 29 очок. Кращим гравцем матчу став Девід Кеннеді, Який набрав 18 балів і зробив 8 підбирань.
Таким чином, «Прометей» продовжив переможну серію, яка становить вже 15 поєдинків. У поточному чемпіонаті слобожанци ще жодного разу не втрачали окуляри.
«Хімік» програв в четвертому матчі поспіль, але залишився в зоні плей-офф.
Суперліга. Регулярний чемпіонат :
«Прометей» - «Хімік» 90:61 (21: 9, 19:23, 24:12, 26:17)
«Прометей»: Кеннеді 18 + 8 підбирань + 3 перехоплення, Харрісон 11 + 7 підбирань + 2 блок-шота, Еванс 8 + 5 підбирань Сидоров 4, Петров 2 - старт, Доу 18 + 5 підбирань - 3 втрати, Лукашов 13, Білан 8 + 8 підбирань, Мішула
«Хімік»: Спенсер 14, Джонс 8 + 9 підборів + 4 передачі, Едвін 8 - 5 втрат, Антипов 5, Мироненко 0 - старт, Морріс 9, Ковляра 6 + 5 передач, Сорочан 3, Козак 2, Завадський 0
Коментарі 0