Вчора 0
Сьогодні 0

Шикарний матч Леня допоміг Сакраменто завоювати першу перемогу у передсезонці НБА

Бостон з Михайлюком розгромив Шарлотт
20 жовтня 2023р. 09:25

Бостон та Сакраменто завершили передсезонну підготовку до регулярного чемпіонату НБА.

У заключному матчі Селтікс розгромили Шарлотт (127:99). Атакувальний захисник Святослав Михайлюк отримав 9 хвилин ігрового часу, за які встиг заробити 6 очок (0/1 2-очкових, 2/7 3-очкових), також записав у актив одну передачу та одне перехоплення при одній втраті.

Кінгз вдалося перервати серію з чотирьох поразок. Колектив Олексія Леня переміг Юту (116:113). У грі з Джаз український центровий провів на майданчику 26 хвилин 13 секунд. За відведений час Лень заробив 7 очок (1/4 2-очкових, 0/1 3-очкових, 5/7 штрафних), зробив 7 підбирань, 1 передачу та 5 блоків при одній втраті та 4 фолах. Відзначимо, що українець завершив матч з найкращим показником «+/-» – +23.

Нагадаємо, що Лас-Вегас вдруге поспіль виграв жіночу НБА.