Завтра 16

Бене виграла спринт в Брезно-Осрблі. Журавок - 16-а

Результати гонки п'ятого етапу Кубка IBU
Юлія Журавок / фото - biathlon.com.ua

У п'ятницю, 14-го січня, в словацькому Брезно-Осрблі завершився жіночий спринт, який пройшов в рамках п'ятого етапу Кубка IBU .

Переможницею гонки стала француженка Камілла Бенед, Яка «чисто» відстріляла всі вогневі рубежі і фінішувала з часом 19:51,1. Друге і третє місце дісталися представницям збірної Росії Євгенії Буртасовой і Наталі Гербуловой, Прибіг до фінішної межі з відставанням в 13,4 і 18,2 секунди відповідно.

Кращою серед збірної України стала Юлія Журавок Спортсменка продемонструвала відмінну стрілянину, але значно поступилася в швидкості на лижні. Найдосвідченіша представниця збірної в цій гонці. Віта Семеренко, Припустивши п'ять промахів, вирішила не закінчувати гонку.