00:30
live
Інформаційний марафон
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

Без прапора, герба, гімну і рейтингових очок. У IBU жорстко взялися за росію і білорусь

Їх біатлоністам доведеться виступати в нейтральному статусі
26 лютого 18:12
Без прапора, герба, гімну і рейтингових очок. У IBU жорстко взялися за росію і білорусь
Фото - IBU

Виконавчий комітет Міжнародного союзу біатлоністів зайняв жорстку позицію щодо росії і білоруси через початок повномасштабної війни на території України.

У IBU засудили дії цих країн і висловили співчуття постраждалим. Також там заявили, що знаходяться в постійному діалозі з Федерацією біатлону України і запропонували практичну підтримку, уточнивши, що наші біатлоністи, дійсно, не виступатимуть на що залишилися в сезоні змаганнях. Однак, щоб підтримати команду України, жовто-синій прапор буде піднято на кожному заході IBU .

Як тільки ситуація дозволить українцям знову виступати на змаганнях, Союз готовий допомогти фінансово, логістично і в спортивному плані.

Що щодо росії і білорусі, то в IBU вирішили, що не хочуть бачити їх команди на своїх змаганнях, проте будуть запрошувати окремих спортсменів. Правда, з певними умовами.

Вони зможуть виступати без прапорів, будь-яких національних символів, гербів. Їх одяг повинен бути нейтрального кольору без будь-яких проявів причетності до росії або білоруси. Гімнів цих країн на змаганнях IBU теж не буде. Їх окуляри не будуть йти в залік Кубка націй або естафет.

Після цієї новини Союз біатлоністів росії заявив, що сам відмовляється виступати на останніх етапах Кубка світу. Для цієї країни нормально приймати рішення, не запитавши думки тих, замість кого їх приймають. Правда, ніхто не виключає, що їх спортсмени все ж проявлять голос і виступатимуть на змаганнях за власною ініціативою.

На контрасті з IBU виділяється FIVB. Там вирішили не відібрати у росії чемпіонат світу з волейболу, Заявивши, що спорт поза політикою.

Сергій Лук'яненко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: