Бринзак: «Можливо, будуть виникати проблеми з фінансуванням команд на Кубку IBU та юніорських турнірах»

В.о. президента Федерації біатлону України – про підготовку до нового сезону<br> <br>
27 жовтня 2022р. 19:13
Бринзак: «Можливо, будуть виникати проблеми з фінансуванням команд на Кубку IBU та юніорських турнірах»
Володимир Бринзак / Фото - Facebook
Виконуючий обов'язки президента Федерації біатлону України Володимир Бринзак розповів про проблеми підготовки збірних команд до сезону-2022/23.

«Думаю, можливі питання тільки в області психології. Оскільки – війна, рідні спортсменів знаходяться в Україні, а зараз, на жаль, безпечного місця в країні немає. Що стосується зборів, навчально-тренувального процесу, забезпечення – все це вирішено. Проблем з підготовкою немає. З патронами, інвентарем все в порядку, зараз надали нову форму італійського виробництва».


Допомога від IBU передбачається тільки на підготовчий період, або на сезон теж?

«Ні, тільки на час до початку змагального періоду».


А як після цього буде фінансуватися команда?

«У певному обсязі буде фінансувати держава, якісь можливості є у федерації... Думаю, спільними зусиллями ми це питання вирішимо. Звичайно, це не ті кошти, на які ми розраховували ще на початку року. Але я впевнений, що на пріоритетні види спорту, до яких відноситься і біатлон, якісь кошти будуть виділятися. Можливо, будуть виникати проблеми з фінансуванням команд на Кубку IBU, юніорських змаганнях. Але основна команда, на мій погляд, буде забезпечена».


Раніше титулований український біатлоніст Дмитро Підручний прокоментував своє рішення балотуватися на пост президента ФБУ.
Джерело: biathlon.com.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: