22:00
live
Інформаційний марафон
04:20
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Збірна України U-17 - Збірна України U-15

Дудченко: «Літній чемпіонат світу з біатлону показав, що збірна України на правильному шляху»

25-річний біатлоніст – про виступ команди в Рупольдінгу
30 серпня 17:46
Дудченко: «Літній чемпіонат світу з біатлону показав, що збірна України на правильному шляху»
Антон Дудченко / Фото - biathlon.com.ua
Український біатлоніст Антон Дудченко підвів підсумок виступу команди на літньому чемпіонаті-2022 з біатлону, який напередодні завершився в Рупольдингу (Німеччина).

Озираючись на весь чемпіонат, яка гонка тобі сподобалася найбільше?

«Кваліфікація в суперспрінте була непогана, але фінал сподобався більше. Вчорашній спринт був теж хороший. Що стосується сьогоднішньої гонки, то вже відчувалася втома, але, загалом, бути 14-м в такій компанії не так уже й погано. Так що не знаю як тренер, але особисто я задоволений цим чемпіонатом і своїми результатами на ньому».


Погода внесла свої корективи в мас-старт?

«Під час гонки як такого дощу не було, тому він не заважав, але, після закінчення пристрілки і аж до початку мас-старту, пустився дуже сильна злива, тому всі спортсмени сильно промокли. Не знаю як іншим біатлоністам, але мені під час гонки така погода точно не заважала».


Участь в цьому чемпіонаті показало твої слабкі моменти, які потрібно доопрацювати до початку сезону, або, з огляду на, що ви були завантажені після гірського збору, ці результати не варто сприймати занадто серйозно?

«На цьому чемпіонаті важливо було відчути змагальний ритм, порівняти свій функціональний стан зі спортсменами з інших команд. Ці змагання показали моменти, над якими нам потрібно попрацювати. Та й, в цілому, ми згадали, що таке « змагання » взагалі, тому що останній старт був ще на Олімпійських іграх. Ці гонки пішли на користь, і, в деякій мірі, показали, що ми на правильному шляху. Сподіваюся, що певний прогрес вдасться перенести і на зимовий сезон».


Нагадаємо, що Дудченко став кращим серед українців в спринті.
Джерело: biathlon.com.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: