Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Дудченко увійшов до топ-30 в дебютній гонці сезону на етапі Кубка світу в Контіолахті

Тріумфатором став швед Понсілуома, другий – Хартвег, бронза – у Цобеля
Антон Дудченко / Фото - Getty Images
Збірна України розпочала новий сезон Кубка світу з біатлону, виступивши в стартовій гонці першого етапу в фінському Контіолахті. Турнір відкривала індивідуальна гонка серед чоловіків.

Кращим серед українців став Антон Дудченко, який фінішував з 30-м результатом. Слідом за ним розташувався Богдан Цимбал.

Перше золото сезону завоював віце-чемпіон Олімпіади-2022 в мас-старті, швед Мартін Понсілуома, який вперше в кар'єрі завоював особистий титул на етапі Кубка світу.

Срібним медалістом став швейцарець Ніклас Хартвег, топ-3 замкнув німець Давід Цобель.

Кубок світу-2022/23. 1-й етап. Контіолахті ( Фінляндія ). Чоловіки, індивідуальна гонка

1. Мартін Понсілуома (Швеція) – (0+1+0+0) 49.36,5 (1)

2. Ніклас Хартвег (Швейцарія) – (0+0+0+0) 37,2 (0)

3. Давид Цобель (Німеччина) – (0+0+0+0) 59,3 (0)

4. Роман Реєс (Німеччина) – (0+0+1+0) 1.00,9 (1)

5. Себастьян Самуельсон (Швеція) – (0+1+0+0) 1.02,8 (1)

6. Стурла Хольм Лагрейд (Норвегія) – (0+0+0+2) 1.23,4 (2)

...

30. Антон Дудченко (Україна) - (1+0+1+1) +4:17,8

31. Богдан Цимбал (Україна) - (1+0+0+1) +4:31,5

40. Тарас Лесюк (Україна) - (0+1+0+1) +5:02,2

64. Денис Насико (Україна) - (0+2+0+1) +6:53,4

Склад жіночої збірної України по біатлону на перший етап Кубка світу в Контіолахті (Фінляндія).