Джима зупинилася за крок від медалі в спринті на чемпіонаті світу в Нове-Місце

Образливий промах завадив українці піднятися на п'єдестал пошани
28 серпня 2021р. 19:25
Юлія Джима / Фото - Максим Чеберяка

У чеському Нове-Місце завершилася спринтерська гонка у жінок, за підсумками якої в квіткову церемонію зуміла пробитися Юлія Джима.

Після срібла в суперспрінте, сьогодні українка зупинилася за крок від медалі, фінішувавши 5-й. Образливий промах на стрільбі лежачи, завадив киянці піднятися на п'єдестал пошани. Бронзової призерка Джима програла трохи більше 17 секунд.

Після фінішу в інтерв'ю XSPORT.ua українка зізналася, що незважаючи ні на що, задоволена цим результатом, тому як виступає під навантаженнями, і основний акцент робить на зиму:

« Не вважаю правильним набирати форму в серпні, хочу відтягнути цей момент до зими, тому біжу на завантаження. Я і вчора не хотіла стартувати в суперспрінте, але вирішила спробувати, так як раніше ніколи не бігала цю дисципліну. Вдалося взяти медаль, чому дуже рада. Сьогодні ж починала гонку спокійно, в кінці додала, але все одно важкувато. По-хорошому нам потрібно було б відпочити перед чемпіонатом світу, а так як у нас був збір, відпочинок не входив в плани », - зазначила Джіма.

У Топ-15 гонки також вдалося пробитися Дарині Блашко і Олені Білосюк ( Підгрушной ). Обидві спортсменки, як і Джима, на стрільбі помилилися по одному разу, проте були значно повільніше на трасі.

Дар'я Блашко

Більше інших помилялися Анна Кривонос ( 2 промаху ) і Ольга Абрамова ( 3 промаху ), які фінішували за межами Топ-25.