15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Єдиний український медаліст літнього чемпіонату світу-2022: «Хочу присвятити цю медаль Україні, захисникам і захисницям, усім українцям»

Мандзин задоволений своїм виступом в Німеччині
Єдиний український медаліст літнього чемпіонату світу-2022: «Хочу присвятити цю медаль Україні, захисникам і захисницям, усім українцям»
Фото: biathlon.com.ua

Володар єдиної медалі України на літньому чемпіонаті світу-2022 з біатлону Віталій Мандзин поділився думками щодо свого виступу в Рупольдингу.

Віталік, якщо підбивати підсумки, результатами чемпіонату світу ти залишився задоволеним?

Так, я задоволений. Навіть у якійсь мірі не очікував, що це може бути настільки хороший результат ще й з огляду на те, що у Рупольдингу було багато сильних спортсменів. Тому своїм виступом я більш ніж задоволений. Мені все сподобалося. Але бачу, що є куди рости, що потрібно виконати ще дуже багато роботи. Моя планка лише підвищується, і мені є до чого прагнути. Тож далі працюємо на результат (посміхається).

Відчуваєш, що робота з основною командою дає тобі цей поштовх?

З кожним тренуванням приходить досвід. Ми виконували дуже багато енергійної та емоційної роботи, особливо стрілкової. Я впевнений, що ця робота приносить свої плоди – це помітно неозброєним оком, бачу дуже багато плюсів. Я відчуваю, що тренуюсь зі спортсменами, які насправді сильніші за мене не на голову, а на п’ять. Я стараюся рости і розвиватися, тягнутися за ними.

Насамкінець, кому присвячуєш цю нагороду?

Перш за все, хочу присвятити цю медаль Україні, усім захисникам і захисницям, усім українцям, які роблять все, аби наблизити нашу перемогу на всіх фронтах. Також ця «бронза» для батьків, для тренерів, для моїх рідних та друзів.

Нагадаємо, що Володимир Бринзак не планує продовжувати роботу в ФБУ.

Джерело: biathlon.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: