11:55
live
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Балта - Галичанка-ЗУНУ. Пряма трансляція
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

Гідний поваги. Санітра продовжить займати пост головного тренера збірної України

61-річний словак не має наміру залишати свою команду в біді
31 травня 14:11
Гідний поваги. Санітра продовжить займати пост головного тренера збірної України
Юрай Санітра / Фото - biathlon.com.ua
Словацький фахівець Юрай Санітра повідомив, що залишиться на посаді головного тренера чоловічої збірної України з біатлону.

«Три місяці тому після Олімпійських ігор в Пекіні, коли ми прощалися з хлопцями в аеропорту Франкфурта, у нас були великі плани і хотіли гідно завершити сезон».


«Нас чекали ще три етапи Кубка світу. У той же час ми вже практично готували зі спортсменами плани на наступний сезон. Ми вже обговорили з керівництвом моє бажання працювати далі. Практично все було готово».


«Почата 24 лютого війна зіпсувала життя багатьом людям. Так само вплинула і на спортивне життя країни, і на мою особисту».


«Я шість років працюю в Україні. Моє ставлення до неї дуже сердечне. Коли війна почалася, я дуже переживав за своїх спортсменів, друзів і знаходилися тут людей. До цього часу я не давав ніяких інтерв'ю. Переживав все разом з хлопцями і друзями».


«Довго думав про те, що є можливості працювати і в інших командах. Необхідно було прийняти рішення, тому що в цій ситуації нелегко відмовитися від вступників пропозицій».


«Мій характер мені не дозволив кинути хлопців, команду, Україну і свій шестирічний працю. Тому я пішов на ризик і вирішив працювати з чоловічою збірною і далі».


«Вірю, що в цей нелегкий час ситуація буде поліпшуватися і вірю в перемогу України».


Раніше стало відомо, що словенський наставник жіночої збірної України з біатлону Урош Велепець, більше не буде працювати з командою.
Джерело: suspilne.media Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: