Глава комісії спортсменів IBU: «70% атлетів підтримують відсторонення росіян від турнірів»

Спортивне співтовариство в біатлоні підтримує Україну
05 травня 16:41
Глава комісії спортсменів IBU: «70% атлетів підтримують відсторонення росіян від турнірів»
IBU / Фото - snow-online.com
Глава комісії спортсменів IBU (Міжнародний союз біатлоністів) американка Клер Іган в інтерв'ю прес-службі IBU розповіла про ставлення спортивного співтовариства в біатлоні до відсторонення росіян і білорусів, а також пояснила, чому поки рано говорити про повернення представників країн-терористок на міжнародні турніри.

«Я уявляю комісію спортсменів IBU, а не МОК. Тому можу говорити тільки про наше рішення. У вересні IBU проголосував за відсторонення росії та білорусі – 40 голосів до 1. Це рішення буде діяти до тих пір, поки не зміниться ситуація в Україні. МОК змінив своє рішення без будь-яких змін в ситуації на Україні. Але це їх рішення».


«Хочу додати, що ми проводили опитування в квітні, в якому запросили взяти участь всіх діючих спортсменів. Це опитування анонімне. Отримали близько 160 відповідей від представників 31 країни. Приблизно 70 відсотків спортсменів підтримують поточне відсторонення. Моя роль – представляти думку більшості спортсменів. І ми в IBU маємо чітку позицію в цьому питанні».


«Чи приймуть росіян і білорусів назад? Так, вони знову стануть частиною біатлонної сім'ї. Коли відсторонення закінчиться і російські спортсмени зможуть повернутися, я думаю, що дуже-дуже важливо, щоб ми створили інклюзивну доброзичливу середу для них. Однак потрібно розуміти, що українським спортсменам, які фізично відчули цей конфлікт, ймовірно, буде складно знову об'єднатися з російськими та білоруськими біатлоністами. Ми повинні затратити всі свої ресурси, щоб бути впевненими, що все в безпеці і поважають всіх своїх суперників. Це дуже-дуже-дуже важливо».


Нагадаємо, віце-президент IBU Іржі Хамза виступив проти допуску російських спортсменів до змагань.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Теги

IBU

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів