22:00
live
Інформаційний марафон
23:50
Баскетбол. Єврокубок. Прометей - Ратіофарм Ульм

Головний тренер збірної пояснив, чому лідерки команди пропускають чемпіонат України

Білосюк, Джима, Валентина Семеренко та Петренко не виступають в Сянках
27 вересня 12:05
Головний тренер збірної пояснив, чому лідерки команди пропускають чемпіонат України
Фото: Олександр Кравченко

Головний тренер жіночої збірної України з біатлону Олександр Кравченко пояснив, чому лідерки національної команди не виступають на літньому чемпіонаті України:

Такий склад вийшов, тому що виникли проблеми. Ми думали і планували, що в Сянках буде вся команда. Але в Олени Білосюк в Обертіллаху за десять днів до кінця збору почалися проблеми з коліном. Зараз вона розбирається вдома, що там у неї таке трапилося, тому вона сюди не приїхала.

Що стосовно Валентини Семеренко, у мене інформація від Ігоря Ященка, вона працює в команді «Б». То вона тут захворіла на зборі, теж лікується. Тому що тут дуже неспрятливі погодні умови були, весь час дощ – думаю, від цього захворіла.

Юлія Джима залишилася в Європі, вона сюди не їхала. У Іри Петренко зараз вирішуємо питання: у неї загострення хвороби, яка тягнеться з минулого року. Ми вирішили, що їй краще вилікуватися, щоб вона в нормально стані, здорова приїхала – я розраховую на наступний збір. Але побачимо, що скажуть лікарі і наш лікар команди, і будемо вирішувати.

Нагадаємо, що змагання відбуваються у чотирьох дисциплінах.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: