Головний тренер збірної України підсумував виступ команди на літньому чемпіонаті світу

Команда стала восьмою в медальному заліку
29 серпня 2022р. 18:40
Головний тренер збірної України підсумував виступ команди на літньому чемпіонаті світу
Фото: biathlon.com.ua

Головний тренер жіночої збірної України Олександр Кравченко прокоментував виступ національної команди на літньому чемпіонаті світу-2022:

Ми з Юраєм Санітрою задоволені робочим станом хлопців, особливо фізичним. Побачили за такий довгий період часу, у якому стані та на якому рівні ми зараз знаходимося. Вважаємо, що це дуже важливо на даний момент підготовки до зими. Звісно, засмучені, що деякі хиби не дозволили показати трохи вищий результат. Але у загальному задоволені тим, у якому стані знаходяться хлопці, що вони конкурентоздатні. З перспективою дивимося далі уперед, у зимовий сезон. Також дуже раді, що Віталій Мандзин взяв бронзову медаль у гонці переслідування. Що у цей важкий час наш прапор підіймався на честь України та українського народу.

Про фізичний стан біатлоністів та роботу на стрільбі

Можливо не в кожен день біатлоністи мали ідеальне самопочуття. Все ж робота була виконана досить гарна. Фізично було добре, але, можливо, об'єм роботи, який виконали – десь не дав у свіжому стані підійти саме до стартів. Артем Прима у суперспринті не дуже гарно виглядав та почував, як це було перед цим. Але, гадаю, як для такого стану це досить гарні результати. Зі стрільбою трохи не впоралися Артем Прима та Богдан Цимбал, це також для нас прикро, будемо розбиратися. По фізичному та функціональному станах було добре, але дійсно трохи зі стрільбою – чи це був психологічний фактор або ж технічний... Можливо і через те, що дуже багато часу пройшло між останнім стартом та виступом на чемпіонаті світу, це могло вплинути на емоційний стан.

Про результати Дар'ї Блашко на літньому чемпіонаті світу

У цілому ми задоволені. Побачили її рівень на фоні інших спортсменок з Кубка світу. Чемпіонат світу був досить насиченим, бо було багато спортсменів з різних країн, топових біатлоністів, побачили рівень підготовки. Дуже раді, що Дар'я упоралася зі стрільбою. Бачимо, де ще можна додати у фізичному та функціональному плані. Сподіваємося, що і Дар'я, і ми, як тренерський штаб, зробимо висновки і трохи допрацюємо до зимового сезону. Загалом по Блашко можна сказати, що ми задоволені її виступом. Звичайно, трохи прикро, що вона не потрапила до топ-6, було близько. Сподіваємося, що допрацюємо це і взимку зможемо радувати країну та вболівальників.

Про подальші плани підготовки збірної України

Далі у нас планується збір в австрійському Обертілліасі. Туди поїдемо 8 вересня і будемо там, напевно, до 24-го. Потім будемо їхати на чемпіонат України у Сянках. Це також буде невелика змагальна практика, трохи позмагатися на національному чемпіонаті. Гадаю, що це також гарно впишеться у нашу підготовку до зими.

Нагадаємо, що завдяки медалі Віталія Мандзина Україна стала восьмою в медальному заліку.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: