11:55
live
Волейбол. Суперліга-Дмарт. Жінки. Балта - Галичанка-ЗУНУ. Пряма трансляція
09:45
Теніс. Кубок Девіса. Півфінал

IBU зберіг Україні квоти на Кубок світу

Через війну українська команда опустилася в рейтингу і повинна була втратити частину квот
IBU зберіг Україні квоти на Кубок світу

Україна на наступний сезон збереже квоти на виступ біатлоністів в турнірах під егідою IBU. Про це повідомив Директор по спорту і заходам IBU Даніель Бем.

Відзначимо, що в кінці минулого сезону через повномасштабне російське вторгнення в Україну збірна не змогла виступати і втратила свої позиції в заліку Кубку націй.

«У надзвичайній політичній ситуації, яку ми маємо зараз, виконавчий комітет IBU керується принципом, що жодна нація не може страждати. У зв’язку з цим на черговому засіданні виконавчого комітету IBU було прийнято рішення про те, що Українська федерація збереже таку ж квоту на сезон 2022/23, яку мала минулого року. Або буде мати квоту, яку здобула згідно рейтингу на момент припинення своєї участі в змаганнях IBU, якщо така зароблена квота буде вищою, ніж в минулому сезоні. Тобто, для Кубка світу 7 – зареєстрованих на етапі, 5 - для участі в гонках для чоловічої та жіночої команд».

Нагадаємо, Кубок світу стартує 29 листопада в Контіолахті, Фінляндія, а Кубок IBU розпочнеться 24 листопада в Шушені, Норвегія.

Раніше Україна стала восьмою в загальному заліку літнього чемпіонату світу.

Джерело: biathlon.com.ua Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: