Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

Мандзин: «Хотів би відзначити Дмитренко, яка неймовірно виступає протягом сезону»

Український біатлоніст – про результат на чемпіонаті світу-2024
Мандзин: «Хотів би відзначити Дмитренко, яка неймовірно виступає протягом сезону»
Віталій Мандзин / Фото - Facebook
Український біатлоніст Віталій Мандзин розповів, що найбільше його здивувало на чемпіонаті світу-2024, що завершився у Нове Мєсто (Чехія).

«Передусім хотів би відзначити Христину Дмитренко, яка неймовірно виступає протягом сезону. Радий за неї та її відмінні результати. Щодо хлопців, я вважаю, що останні перегони, мас-старт, були непоганими, як і сам факт, що двоє українців змогли відібратися – це вже показник. Треба радіти з того, що в нас є. І якщо ми навчимося це робити, вірю, що надалі все буде тільки краще та краще».

«Що стосується результатів загальних, то найбільше вразив результат Андрейса Расторгуєвса у мас-старті. Він зумів потрапити на п'єдестал у цій гонці, вважаю, що цілком заслужено. І звичайно, виступ Легрейда у спринті, те, як він вигриз свою перемогу на останніх кілометрах. Це було щось неймовірне, я по-доброму заздрю тим емоціям, які йому довелося зазнати. За цим чемпіонатом світу було цікаво стежити».


На ЧС Дмитренко оновила свій найкращий особистий результат у кар'єрі на дорослому рівні – 8 місце в індивідуальній гонці.

Раніше Христина оцінила дебютний для себе планетарний форум.
Джерело: kamp-sport.com Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино