На першому етапі Кубка світу може виступити 7 українських біатлоністок
![Меркушина, Білосюк, Віта Семеренко і Джима також в складі На першому етапі Кубка світу може виступити 7 українських біатлоністок](/upload/resize_cache/iblock/73b/916_537_2/73b37050a73b0337e581eb6972fd13fb.jpg.webp)
Жіноча збірна України з біатлону продовжує активну підготовку до старту олімпійського сезону. Після традиційних передсезонних гонок в Шушене, за підсумками яких був визначено попередній склад на перші етапи Кубка світу, в команді відбулися деякі зміни.
Як стало відомо XSPORT.ua, Анонсована Врош Велепцем ще одна контрольна тренування на зборі в Шушене не відбудуться. Замість цього дівчата продовжать виконувати важку інтенсивну роботу, щоб підійти до старту сезону в оптимальній готовності.
Також змін зазнав і склад команди на перші етапи Кубка світу. Повідомлялося, що в Естерсунд повинні були відправитися Юлія Джима, Олена Білосюк, Анастасія Меркушина, Віта Семеренко, Валя Семеренко , а також Ірина Петренко, Яка через проблеми зі здоров'ям не бігла мас-старт в Шушене.
І якщо до п'ятірки перших спортсменок питань не виникає: Меркушина і сестри Семеренко були кращими за підсумками відбору, а Джима і Білосюк спочатку потрапили до складу, Як лідери минулого сезону, то на шосте вакантне місце претендувало відразу кілька біатлоністок.
Формально, за підсумками гонок в Шушене його повинна була зайняти Катерина Бех, Яка показала сумарно 5-й результат в команді за підсумками двох гонок. Однак тренери віддали перевагу Ірині Петренко, Як більш досвідченою спортсменці.
Однак пізніше Велепец повідомив, що Бех все ж зможе взяти участь в першому етапі Кубка світу. У коментарі XSPORT.ua словенський фахівець зазначив наступне :
«У Каті Бех є травма плеча, тому в Шушене вона бігла не на 100 відсотків своїх можливостей, які вона демонструє на тренуваннях. Зараз з кожним днем йде поліпшення, вона поступово набирає кондиції на найвищому рівні ».
За словами Велепца, Бех почне офіційний сезон зі спринтерських перегонів на Кубку IBU в Ідрі (25 листопада), після чого переїде в Естерсунд і візьме участь в індивідуальній гонці в рамках першого етапу Кубка світу. У свою чергу Олена Білосюк, А також хтось із сестер Семеренко першу гонку пропустять, і будуть готуватися до спринту.
Таким чином, на першому етапі Кубка світу ми зможемо побачити відразу 7 українських біатлоністок. При цьому квота на особисті гонки в українській команді становить 5 спортсменок.
У свою чергу склад чоловічої команди поки що невідомий. За інформацією нашого порталу, всі спортсмени на даний момент здорові і повернулися до тренувань. Однак ті, хто переніс захворювання на зборі в Бейтоштолені, Ймовірно всього, пропустять перші етапи Кубка світу.
Максим Чеберяка, XSPORT.ua
Коментарі 0