Завтра 8

Олсбью-Ройселанд виграла спринт Ансі. Українки - за межами топ-15

Результати стартової гонки четвертого етапу Кубка світу з біатлону
фото / biathlon.com.ua

У французькому Ансі завершився жіночий спринт, який пройшов в рамках 4-го етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем гонки стала норвезька біатлоністка Березні Олсбю-Ройселанд, Яка провела «чистий» забіг і фінішувала згодом 20: 22,0. З відставанням в 15 секунд, другий до фінішу приїжала француженка Анаіс Бескон (20: 37,4), а трійку лідерів замкнула представниця Швеції Ельвіра Карін Еберг з двома промахами в стійці (10: 38,1).

Для збірної України ця гонка видалася не найвдалішою. Кращою в команді «синьо-жовтих» стала Олена Білосюк Вона провела чисту гонку, але швидкість в лижні не дозволила їй претендувати на високі позиції.