Президент IBU: «Стадіон у Буковелі має потенціал для проведення міжнародних змагань»

Далін заявив, що організація готова допомогти у розвитку спортивної інфраструктури України
28 березня 10:59
Президент IBU: «Стадіон у Буковелі має потенціал для проведення міжнародних змагань»
Фото: biathlon.com.ua

Президент IBU Олле Далін розглядає біатлонний стадіон у Буковелі у якості арени для проведення міжнародних змагань.

Пане Олле, вітаємо Вас в Україні! Ви вперше в Буковелі, яке враження на Вас справив стадіон і взагалі курорт?

Було дуже цікаво відвідати Буковель, ми мали коротку екскурсію околицями, загалом це вражаючий курорт. Радий, що в його центрі розбудували біатлонний стадіон – він має дуже гарний вигляд.

Цей стадіон будувався з амбіцією проводити тут міжнародні змагання. Як на Ваш погляд, чи можливе це в осяжній перспективі? Звісно, за умови гарантій безпеки учасникам.

Я вважаю, що цей стадіон має потенціал для проведення міжнародних змагань. Однак важливо окрім місця проведення працювати також над створенням та розвитком організаційного комітету.

Який стадіон Ви вважаєте еталоном у світовому біатлоні, на який Україні варто рівнятися при будівництві та в організаційному плані?

На сьогодні ми маємо дуже високий рівень усіх стадіонів проведення етапів Кубка світу та чемпіонатів світу. Тому я не буду вказувати на одне конкретне місце. Думаю, важливо озирнутися навколо, виділити найкраще в кожному зі стадіонів, та взяти це за зразок. Я також рекомендував би запросити наших спеціалістів для отримання рекомендацій щодо майбутнього розвитку стадіону в Буковелі. І вранці я сказав вашому президенту Федерації: «Будь ласка, напишіть листа до IBU і запросіть нас, ми приїдемо сюди, проведемо аудит та дамо рекомендації щодо розвитку стадіону».

Далін заявив, що наразі не стоїть питання щодо повернення росіян.

Джерело: biathlon.com.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: