Санітра: «Будемо боротися за всіх, хто вдома захищає країну та воює за її свободу»

Наставник чоловічої збірної України – про підготовку команди до старту сезону
Санітра: «Будемо боротися за всіх, хто вдома захищає країну та воює за її свободу»
Юрай Санітра / Фото - biathlon.com.ua
Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра розповів про вплив війни на команду та старт нового сезону.

«Всі розуміють, що цей сезон не тільки для українського біатлону, але і для України дуже складний. Що спортсмени, що всі працюючі в моїй команді зробили максимум для того, щоб ми могли добре уявити країну на міжнародних змаганнях. Але потрібно дивитися на це і з іншої точки зору: психологічний стан команди не можна порівняти ні з чим з минулого».


«Я, як тренер, очікую, що складна військова ситуація в Україні вплине на концентрацію, на психологічну готовність спортсменів «продати» те, що ми відпрацювали під час підготовки. Нам тут, за кордоном, теж не легко. У всіх будинку сім'ї, дружини, діти, друзі. Вмирають люди».


«Ця ситуація впливає на атмосферу і роботу команди. Кожен день прокидаємося, дивимося новини і переживаємо за що знаходяться вдома в Україні. Тому цей сезон буде для нас специфічний. Будемо робити все для того, щоб максимально елімінувати це психологічний вплив на результати, і будемо боротися за всіх, хто вдома захищає країну і бореться за її свободу».


Нагадаємо, дебютний етап Кубка світу сеона-2022/23 відбудеться в Контіолахті з 29 листопада по 4 грудня.

Склад збірної України.

Джерело: suspilne.media Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: