Скандал в українському біатлоні! Підручний загрожує Бринзаку, який вигороджує натуралізованих росіянок

Президента ФБУ викрили на брехні
04 квітня 2022р. 22:30
Скандал в українському біатлоні! Підручний загрожує Бринзаку, який вигороджує натуралізованих росіянок
Фото: Костянтин Клименко

В українському біатлоні розгорівся скандал на тлі натуралізованих спортсменів збірної Укріани.

Президент ФБУ Володимир Бринзак в коментарі suspilne.media по завершенні сезону більшість екс-росіянок (Ольга Абрамова, Катерина Бех, Оксана Москаленко, Дарина Сидорова) Відправилися додому, де і були наздогнані війною і поки будуть на місці підтримувати форму.

Правда, функціонера викрили у брехні. «Біатлон України» повідомляє, що спочатку на території країни-агресора була тільки Сидорова, яка змінила громадянство в 2021-му, але ще не провела перші старти за Україну. А ось Абрамова, Бех і Москаленко перебували на зборах в Сянках. І покинули кордони України в день початку повномасштабної війни, розпочатої рф.

Відзначимо, що єдиною за бугром на підтримку України висловлюється лише Абрамова, яка в своїх соцмережах публікує матеріали з подіями в Україні і засуджує напад росії.

Дар'я Блашко, Надія Бєлкіна і Анастасія Розповіді не виїхали в біларусь або росію. Бєлкіна вступила до лав ВСУ, а Блашко і Розповідь в даний момент знаходяться в Словенії. Дарина, виїхав з-під обстрілів в Чернігові, допомагає з поставками гуманітарної допомоги для української армії.

Першим на питання про натуралізованих спортсменах увагу звернув капітан збірної України Дмитро підручний, Який в даний момент знаходиться в Нацгвардії:

Щодо натуралізованих спортсменів, що вже не перший рік виступають під нашим прапором, але які від початку війни ніяк не показали свою позицію – надіюсь вас більше ніколи не побачити ні на тренувальних зборах, ні на змаганнях. Ви виїхали в рашу, то там і залишайтесь. А тим спорстменам, які колись були по паспорту росіянами чи білорусами, а зараз стоять з нами пліч-о-пліч, допомагають і висловлюють свої погляди – щиро дякую.

Росія розпочала війну під приводом денацифікації і демілітаризації, що взагалі є абсурдом. І насправді через війну зараз відбувається тотальна дерусифікація, бо після того, що зробили орки на нашій землі, жоден українець не захоче мати з росіянами ніяких справ, а багато російськомовних переходять на українську мову, бо не хочуть розмовляти російською.

Дякую усім, хто підтримує Україну та допомагає нам боротися за нашу свободу та незалежність.

Україна перемагає! Україна переможе! Слава Україні! Смерть ворогам!

Дмитро також різко відреагував на висловлювання Бринзака, натякнувши, що місце пора звільняти:

Підручний не вважає себе героєм, адже він не знищує орочами кодла.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
16 квітня 2022р. 12:22
А де Сергій Назарович був останні 50 днів??? 16 апреля 2022г. 12:10
А де Сергій Назарович був останні 50 днів???

Немає йому довіри!!!(((

За "Москвою"!!!

X-Video: