Тренер збірної України – про результат естафети: «Це як програш»
![Тренер збірної України – про результат естафети: «Це як програш»](/upload/resize_cache/iblock/067/916_537_2/0672bc4d70b8b2da9e34ab4183e0fd5a.jpg.webp)
Старший тренер жіночої команди України Микола Зоц підсумував результат естафети етапа Кубка світу у Естерсунді, Швеція.
Про підсумки естафети:
Є гідний результат. Але коли вже формуєш команду, то краще робити крок назад, щоб потім – два вперед.Трішки не вийшло у нас від самого початку, першого етапу. І у Христини Дмитренко після стрільби лежачи була ситуація, коли шість команд ішли – вона могла в цій групі йти, але втратила контакт. Перед «стійкою» витратила багато сил, потім ще на стрільбі із запасним патроном «ковирялася» – і все, команди поїхали.
Про перший старт Дар'ї Блашко в сезоні:
Зовсім не вийшов у нас другий етап. Знали, що йдемо на якийсь ризик. З Дар'єю Блашко робили повторне тренування, і вона казала, що почувається більш-менш. Але зовсім провальний другий етап.До інших дівчат немає жодних претензій, але коли випадаєш з контакту в таких гонках, то 12-те місце з нашим складом після фінішу – це як програш, а не зайняте гідне місце.
Чи продовжить Блашко виступи в Естерсунді:
Ще не бачив її після фінішу, (не питав), що там сталося, що із самопочуттям. Я не лише про «стійку» – скоріше, від самопочуття стрільба була такою. Треба ще поговорити, рано зараз казати.
Про проблеми Дмитренко на другому вогневому рубежі:
Замерзлі руки в Дмитренко? Христина – вже не така молода спортсменка, яка біжить уперше і в таку погоду. Знали, що такі ситуації можуть бути, тому такі виправдання – цього робити не треба. Потрібно бути готовим до такого.
Нагадаємо, що українки фінішували дванадцятими.