Вчора 2
Сьогодні 8
Зараз 0
Завтра 8
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів

«Цей сезон буде вирішальним». Вірер задумалася про завершення кар'єри

Біатлоністка заявила, що вона втомилася від спорту
05 вересня 15:59
«Цей сезон буде вирішальним». Вірер задумалася про завершення кар'єри
Триразова призерка Олімпіади італійська біатлоністка Доротея Вірер допустила, що сезон-2023/2024 може стати останнім в кар'єрі. Слова приводить ilTQuotidiano.

Влітку я постійно борюся з собою, розриваючись між думкою про відхід і бажанням рухатися далі. Звичайно, мені хотілося б більше перебувати вдома, вести звичайну домашнє життя, але я як і раніше отримую задоволення від тренувань і змагань. Тільки на змаганнях і зборах я проводжу поза домом 200 днів в році, а ще є зобов'язання перед ЗМІ і спонсорами.

Я поїхала з дому в 14 років, щоб вчитися в спортивній школі, і в наступному році буде 20 років, як я живу таким життям. Цілком нормально, що це починає мене трохи обтяжувати.

Я проведу цей сезон, подивлюся, як він пройде, а потім вирішу, що робити. Цей сезон буде вирішальним для мого остаточного рішення щодо Олімпіади-2026.

Молодість проходить, вік настає, мотивація може як рости, так і падати. Чесно кажучи, після стількох років в біатлоні я трохи втомилася, до того ж в моєму житті є не тільки спорт.


Підручний розповів, коли зможе повернутися до тренувань.
Денис Сєдашов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця

Кращі казино