Віце-президент IBU: «МОК повинен зайняти радикальну позицію щодо росії»
У ФБУ анонсували омолодження жіночої команди України
Крулько розповів, коли стане відомим тренерський штаб біатлоністок
03 квітня 2023р. 14:19
![Сестри Семеренко У ФБУ анонсували омолодження жіночої команди України](/upload/resize_cache/iblock/299/916_537_2/299913dad58a0bf1fe820a37e797ec01.jpg.webp)
Сестри Семеренко / Фото: biathlon.com.ua
Президент Федерації біатлону України Іван Крулько
розповів про зміни у жіночій команді України на наступний змагальний сезон:
Так, зміни у нас будуть. Якщо ми говоримо про чоловічу збірну, то Юрай Санітра продовжить роботу. Ми йому довіряємо в тій методиці, яку він проводить. Багато спортсменів молодих явно зросли – це важливо.Стосовно жіночої команди, то в нас буде новий тренерський штаб. Але по прізвищах ми оголосимо після засідання тренерської ради та президії Федерації біатлону України, яка повинна ці рішення затвердити. Буде некоректно оголошувати до цього, але в жіночій команді планується по складу омолодження і по тренерам будуть зміни. Це будуть вітчизняні спеціалісти. Президія ФБУ має відбутися в першій половині квітня.
Президент IBU вважає, що стадіон у Буковелі має потенціал для проведення міжнародних змагань.
Коментарі 0