18:25
live
Баскетбол. Латвійсько-Естонська ліга. Прометей – Талтех. Пряма трансляція
18:05
Греко-римська боротьба. Чемпіонат України. Черкаси

Велепець: «Семеренко зараз займається лікар. Їй просто не вистачало повітря»

Спеціаліст оцінив виступ своїх підопічних в Пекіні
07 лютого 13:10
Велепець: «Семеренко зараз займається лікар. Їй просто не вистачало повітря»
Урош Велепец / Фото: biathlon.com.ua

Тренер жіночої збірної України з біатлону Урош Велепец в ефірі UA Перший прокоментував підсумки жіночої індивідуальної гонки на Олімпійських іграх в Пекіні.

Про сход Валентини Семеренко.

«Їй зараз займається лікар. Їй просто не вистачало повітря. Перше коло вона добре пробігла, а потім на холоді трохи захлинулася. Вона хотіла продовжувати, але вже не було сенсу. Потрібно було раніше сходити з траси, а вона продовжувала боротися і почався спазм. Зараз їй вже краще, нею займаються доктора. Вона просто не могла дихати через спазма ».

Про виступ Ірини Петренко.

«У Іри є резерв ходом, сьогодні вона добре бігла. Вона три роки не тренувалася, до того ж, вона показала хороший хід після хвороби. Іра може ще швидше бігти, але потрібно трохи більше тренуватися і працювати ».

Про промахи Джими, які завадили їй потрапити в медалі.

«Це біатлон. На першій стійці серйозно габарит не закрився, а на другий не вистачило сантиметра. Тут грає роль майстерність. Тут треба бігти в чотири нулі з хорошим ходом. Вона бігла сьогодні як топ. Лижі чудово працювали. Потрібно похвалити сервіс.

Тренерам потрібно підготувати до боротьби за медалі, але медаль спортсмен повинен братися сам. З такою конкуренцією як в біатлоні один промах - багато, а два...».

Про відсутність Блашко.

«Це важко, оскільки вона є хорошим стрільцем. Останнім часом вона не бігла сильно. Але на тренуваннях вона додавала і виходило вже краще. Для її виступу в індивідуальній гонці вона навіть естафету пропускала, оскільки їй важко бігти кілька гонок поспіль. А перед стартом був позитивний результат. У неї немає ніяких симптомів і вона відчуває себе добре ».

Нагадаємо, раніше Джима завершила індивідуальну гонку в Пекіні в топ-10, а Петренко стала 11-й.

Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: