Відомо, коли Підручний повернеться до змагань

Санітра повідомив, що чемпіон світу виступить на Кубку IBU
Відомо, коли Підручний повернеться до змагань
Фото: НОК України

Старший тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра розповів, що Дмитро Підручний повернеться на сніг напередодні чемпіонату світу-2023.

Чи задоволені Ви тими темпами відновлення, які демонструє Дмитро Підручний?

Зрозуміло, що без цієї операції Дмитро більше не міг продовжувати виступати у цьому сезоні. Ще перед Контіолахті ми сподівалися, що все налагодиться, і все буде гаразд. Але, на жаль, без операції в цьому сезоні неможливо було обійтися.

Я щодня підтримую зв’язок із Дмитром по телефону – у нас залишається трохи менше, ніж місяць до старту Чемпіонату світу. Тож я впевнений, що йому вдасться виконати всю тренувальну роботу, і коліно буде настільки сильне, що буде дозволяти йому виступити на чемпіонаті світу в Обергофі.

Станом на тепер Дмитро почав кататися на лижах, остання інформація – він вже може стріляти з позиції лежачи, тому що до цього часу з цим була проблема. Тому якщо вийде додати силу, особливо у тій нозі, яка у нього після операції, то Діма зможе нам дуже допомогти ще цього сезону.

Чи буде у Дмитра якийсь старт перед Чемпіонатом світу, щоб Ви подивилися у яких фізичних кондиціях він перебуває?

Так, плануємо. До 29 січня Діма буде на підготовці в Обертілліасі, а потім 2 та 4 лютого там же буде проходити Кубок IBU, де в програмі два спринти. Тому одну або дві гонки перед виїздом на Чемпіонат світу він пробіжить. Якщо буде все в порядку, то поїде на чемпіонат світу. Якщо ж побачимо, що у цьому не буде жодної логіки та сенсу, то будемо приймати рішення окремо.

Нагадаємо, що Підручний почав тренування на лижах.

Джерело: sport.ua Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: