21:10
Змішані єдиноборства. FCFC1 & GBF. Київ. Прем’єра
20:50
Гандбол. Польська Суперліга. МКС Заглембє (Любін) - Галичанка (Львів)

Віталій Мандзин: «Несподіваним для мене було велотренування, на яке ми їздили разом з Еріком Лессером»

Український біатлоніст – про збори з основною командою в Оберхофі
18 липня 14:05
Віталій Мандзин: «Несподіваним для мене було велотренування, на яке ми їздили разом з Еріком Лессером»
Віталій Мандзин / Фото - biathlon.com.ua
19-річний український біатлоніст Віталій Мандзин поділився враженнями від тренувань з першою командою, яка нині проводить збір в Оберхофі (Німеччина).

«Будемо звертати увагу абсолютно на все, тому що до цього моменту Юрай мене як спортсмена не знав. Він абсолютно не знав моїх фізичних і психологічних характеристик. Тому, мені здається, йому було цікаво оцінити мене, а мені дуже приємно, що у мене є можливість попрацювати з тренером такого високого рівня. З огляду на тренувальний процес, ми працюємо над усім: над влучністю стрільби, над її швидкістю, над технікою лижного ходу, над швидкістю на трасі, над силовою роботою – абсолютно над усім».


«Я не скажу, що в певному аспекті я нарівні з хлопцями. Видно, що я ще багато не дотягую до їх рівня. Тому абсолютно всі моменти мені потрібно підтягувати, слід звертати увагу на всі свої функціональні можливості».

Яке з тренувань запам'яталося найбільше?

«Однозначно виділити якусь тренування не можу. Скажу, що мені запам'ятовується кожне тренування, тому що в кожному з них є для мене що-небудь нове. Всі тренування дуже цікаві, і я від кожного з них отримую задоволення. Дещо несподіваною для мене було велотреніровка, на яку ми їздили разом з Еріком Лессером. Я не очікував, що ми будемо тренуватися з легендою біатлону. У мене була можливість з ним поспілкуватися, поговорити на різні теми, запитати у нього те, що мене дійсно цікавило».


У Оберхофі команда буде працювати до 20 липня, після чого повернеться в Україну. Склад збірної України.
Джерело: biathlon.com.ua Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: