Збірна України у неповному складі розпочала підготовку до літнього чемпіонату світу

Прима через пошкодження приєднається до команди пізніше
Збірна України у неповному складі розпочала підготовку до літнього чемпіонату світу
Фото: Суспільне Спорт / Євгеній Каранов

Головний тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра назвав біатлоністів, які представлятимуть основну команду у сезоні-2023/24:

Команда зустрілася в гарному настрої, усі приїхали в порядку. Тут Антон Дудченко, Дмитро Підручний, Богдан Цимбал, Денис Насико, Артем Тищенко, Тарас Лесюк і Віталій Мандзин. Ще не приїхав Артем Прима: після завершення сезону він почав лікування проблеми, яка з’явилася у нього взимку. Саме через це Артем приєднається до команди на п’ять днів пізніше, але він також буде готовий почати підготовку.

Ця вісімка буде готуватися до сезону, але також буду дуже серйозно дивитися і на Руслана Ткаленка. Хочу дати можливість йому потрапити на літній чемпіонат світу. Він поїде з нами на збір до Італії в Пасо Лавацца, щоб я міг побачити всіх хлопців і в підсумку правильно визначити склад на літню світову першість.

Я коли дивлюсь на склад основи, то відчуваю впевненість. Якщо все складеться за планом та всі будуть здорові, то взимку можемо мати дуже сильну команду. Усередині також буде хороша конкуренція, деякі спортсмени вже підняли свою впевненість. Тому на новий сезон я ставлю перед командою найвищі цілі. Адже маємо потенціал для виконання.

Опублікований календар Кубку світу-2023/24.

Джерело: suspilne.media Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів