У Михайла Гераскевича великі проблеми, але він мовчить про допінг-скандал у своїй Федерації

Президент Всеукраїнської Федерації бобслею та скелетону, який критикує всіх і вся, не вберіг Лідію Гунько від заборонених препаратів – вона продовжує входити до складу Виконкому ВФБС
03 серпня 2022р. 10:58
У Михайла Гераскевича великі проблеми, але він мовчить про допінг-скандал у своїй Федерації
Михайло Гераскевич

Як стало відомо XSPORT.ua з особистих джерел, бобслеістка Лідія Гунько, яка в лютому цього року була відсторонена від змагань на Олімпійських іграх в Пекіні оскільки її допінг-тест показав позитивний результат, ще тоді відмовилася оскаржувати дане рішення і не захотіла відкривати пробу «Б».

При цьому 28-річна спортсменка продовжує входити до складу виконкому Всеукраїнської Федерації бобслею і скелетону. А її президент - Михайло Гераскевич, дану інформацію обходить стороною, в своєму єдиному інтерв'ю на тему допінгу у Гунько він заявив, що перед змаганнями його підопічна вживала м'ясо.

Нагадаємо, що 14 лютого в організмі української бобслеїстки були виявлені заборонені метаболіти дегідрохлорметілтестостерона і дезоксіметілтестостерона — більш активні форми тестостерону. Препарати, що містять дигідротестостерон, є відносно новими анаболічними стероїдами, які збільшують силу і м'язовий об'єм, і спеціально розроблені для обходу допінг-контролю.

Очікується, що незабаром своє рішення про спортивну долю вихованки Михайла Гераскевича Лідії Гунько ухвалить Міжнародна федерація бобслею та скелетону.

XSPORT вже надіслав запити до Міністерства молоді та спорту України, а також до Національного олімпійського комітету України про те, скільки грошей з державного бюджету отримувала очолювана Михайлом Гераскевичем Федерація останніми роками.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 6)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 серпня 2022р. 12:32
Черговий лайнозлив на сайті. Очевидно йде цькування Гераскевича, який не підтримує чинних керівників НОК. А хспорт завжди цілував дупу екс-рекордсмену. Аж бридко

X-Video: