Вчора 0
Сьогодні 0
Зараз 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів
немає важливих матчів

А як ви порахували бій Хейні – Ломаченко? Ми запитали у людей боксу і ось, що вони кажуть

Спойлер: майже всі вважають, що оцінки мали бути іншими
А як ви порахували бій Хейні – Ломаченко? Ми запитали у людей боксу і ось, що вони кажуть
фото - Top Rank

Поєдинок за статус абсолютного чемпіона світу у легкій вазі між володарем титулів Девіном Хейні (30-0, 15 КО) та претендентом Василем Ломаченком (17-3, 11 КО) завершився так, що розмов після нього буде ще більше ніж було до. Хоча так, напевно, і мають завершуватись мега-файти – аби про них говорили роками.

Записки суддів 116-112, 115-113, 115-113 викликають запитання у дуже багатьох людей зі світу боксу – як українського, так і світового. Відсотків 80% усіх, хто висловився на дану тему, вважають, що вони мали би бути іншими, і багато хто з цих 80% вважає, що Василь переміг.

XSPORT вирішив поспілкуватись з людьми, які працюють у боксі, аби дізнатись їхню думку стосовно такого результату поєдинку.

Влад Єлисєєв, генеральний менеджер Top Boxing Generation.

«Засудили» – у цьому бою це дуже голосно звучить. Так, бій був рівний і могли віддати у будь-який бік. Особисто у мене вийшло 6:6 за раундами. Однозначно, Василю потрібно було забирати 12 раунд, хоча навіть у цьому випадку за записками суддів, перемоги все одно не було б».

Андрій Веліковський, боксер другої середньої ваги

«Я вважаю, що у Василя вкрали перемогу. Він завдавав більш чіткіших ударів, і тримав під контролем темп бою. 116-112 – що це за рахунок? Цей суддя дивився взагалі бій? Подібними рішеннями ці «товариші» вбивають бокс».

Дмитро Митрофанов, боксер середньої ваги

«Всі, хто розбирається у боксі, одразу висловили свою думку і сказали, що Василь переміг. Він був точніший та контролював весь поєдинок. Ломаченко прочитав Хейні.  В мене за раундами вийшло 8:4».

Олександр Ліхтер, тренер

«Я вважаю, що Ломаченко зробив все, що міг і все, що дозволяли йому ресурси та швидкість на цей момент. Подібні записки суддів зовсім не відповідають дійсності...».

Карл Моретті, віце-президент Top Rank

«Як на мене, 116-112 це поганий рахунок. 115-113 в будь-який кут або 114-114 були б кращим відображенням того, що відбувалось у ринзі».

Олександр Чепілко, засновник ресурсу LuckyPunch

«Перше враження після бою було, що Василь переміг з різницею в два раунди – 7-5. Передивившись поєдинок, в мене вийшов рахунок 116-115 в кут Ломаченка. Але це при умові, що я віддав йому 12 раунд, який багато хто віддав Хейні. Якщо його віддати американцю, буде нічия».

Вячеслав Сенченко, тренер

«На мою думку, бій виграв Ломаченко. Якщо рахувати по раундам, я б йому мінімум віддав 7 раундів. В них точно перевага була на його стороні. Я був би згоден з результатом 115-113 на користь Ломаченка».

Думки закордонних експертів читайте на нашому сайті тут.

А як ви порахували бій Хейні – Ломаченко?

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 5)

Коментарі 3

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
24 травня 2023р. 21:17
Что за хрень написал  пацан  а перевод левый какой то пацан )))
24 травня 2023р. 21:16
Лома  пацан  и похуй что его засудили пусть гундяю поплачеца
23 травня 2023р. 17:43
Василь не допрацьовував кінцівки раундів. За 30 секунд до гонгу чекав поки раунд завершиться, тому враження від його успіхів у середини більшості раундів було змазаним.

X-Video:

Рейтинг букмекерів