Зараз 1
Вчора 11
Сьогодні 1
Завтра 1
Розгорнути Згорнути

ASOIF звинуватила World Athletics у підриві олімпійського руху через призові на Іграх

Почалося непорозуміння
ASOIF звинуватила World Athletics у підриві олімпійського руху через призові на Іграх
Париж-2024 / Фото - Yahoo
Асоціація літніх Олімпійських міжнародних федерацій (ASOIF) звинуватила Всесвітню легкоатлетичну асоціацію (World Athletics) у підриві цінностей олімпійського руху через запровадження організацією призових для спортсменів на Олімпійських іграх. Про це повідомляється в заяві ASOIF офіційний сайт організації.

«В останні дні члени ASOIF неодноразово висловлювали стурбованість з приводу оголошення World Athletics. По-перше, цей крок підриває цінності олімпізму та унікальність Ігор. Не можна і не слід призначати ціну за золоту олімпійську медаль, і в багатьох випадках олімпійські медалісти побічно отримують комерційну підтримку. При цьому не враховуються менш привілейовані спортсмени, які займають нижні рядки у підсумковому заліку.

По-друге, не всі види спорту можуть або мають повторити цей крок, навіть якби захотіли. Виплата призових у мультиспортивному середовищі суперечить принципу солідарності, зміцнює різницю цінностей у спорті та викликає безліч питань. Якщо Олімпійські ігри вважаються вершиною кожного виду спорту, то призовий фонд має бути порівнянний із призовими місцями, що присуджуються на відповідних змаганнях найвищого рівня у кожному виді спорту. Це технічно та фінансово нездійсненно».


Нагадаємо, напередодні World Athletics оголосила про рішення запровадити призові для чемпіонів Олімпійських ігор у кожній із 48 дисциплін з легкої атлетики у Парижі-2024 та для всіх призерів Ігор у Лос-Анджелесі у 2028 році.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино