Батько Бенавідес впевнений, що Альварес не повернеться в суперсередній вага, щоб уникнути бою з його сином

Але зазначив, що Девід все одно буде чекати Канело
26 грудня 2021р. 09:58
Батько Бенавідес впевнений, що Альварес не повернеться в суперсередній вага, щоб уникнути бою з його сином
Сауль Альварес / Фото: Showtime

Батько і тренер Девіда Бенавідес Хосе Бенавідес-старший упевнений, що абсолютний чемпіон світу у другій середній вазі Сауль Альварес боїться боксувати з його сином, повідомляє boxingnews24.com.

«Якщо Альварес думає, що проти Девіда, це легкий бій, і він ніколи не перемагав жодного чемпіона, то чому не забере свою винагороду? «Канело» повинен закрити всім рот і прийняти цей виклик. Тому що, коли ви виступаєте на такому рівні, то повинні доводити свою велич і в будь-якому бою у вас можуть виникнути проблеми. З'являється багато молодих і талановитих хлопців, сильних бійців.

Я впевнений, що він не повернеться в другій середній вага. Я вважаю, він буде виступати в напівважкій або займеться іншими справами. Якщо все ж Альварес вирішиться повернутися, Девід чекатиме його.

Ми не турбуємося зараз про Альварес. Нас турбує поєдинок проти Давид Ламье. Мене не хвилює, що робить Альварес. Сподіваюся, він відмовиться від усіх титулів, і ми підемо за ними. Лем'є - це складний бій і зараз ми повинні зосередитися на ньому ».

Нагадаємо, раніше Олександр Гвоздик розповів, що Бенавідес дуже небезпечний для будь-якого боксера, в тому числі Альвареса.

 

Джерело: fightnews.info Карен Агабекян
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: