Вчора 15
Сьогодні 6
Завтра 6
Розгорнути Згорнути

Батько Бенавідеса – про переговори з Альваресом: «Але потім Канело зник»

Американський фахівець розкритикував Канело
Батько Бенавідеса – про переговори з Альваресом: «Але потім Канело зник»
Сауль Альварес / Фото - Yahoo
Батько та тренер американця Девіда Бенавідеса (28-0, 24 КО) Хосе Бенавідес-старший зізнався, що їхня команда отримувала пропозицію щодо поєдинку з абсолютним чемпіоном світу у другій середній вазі мексиканцем Сауелем Альварес (58-2-2, 39 КО).

Цитує Бенавідеса-старшого boxingnews24.com.

«Мне зателефонував Левкович і сказав, що «Канело» хоче битися з Девідом, але тільки на їхніх умовах. Ця умова полягала в тому, що ми візьмемо мінімум, і я сказав - так. Я тоді сказав: «Звичайно, без проблем. Нам просто потрібна ця можливість». Ми в будь-якому випадку залишаємось у виграші, незалежно від результату, але потім «Канело» зник, до речі, як і Мунгія. Думаю, вони просто хотіли нас перевірити, подивитися, чи ми торгуватимемося, але ми були готові взяти мінімум. Думаю, що це в будь-якому випадку було б 5 або 5,5 мільйона доларів, плюс вони дають якийсь відсоток від PPV. Я був згоден, щоб Альварес забрав усі ці гроші, бо заслужив на це. Він обличчя боксу, у нього всі пояси і таке інше. Ми просто хотіли отримати можливість та дати фанатам те, чого вони хочуть. Це був би добрий бій».


Раніше промоутер Бенавідеса видалив із соціальних мереж пост, в якому йшлося про те, що Альварес запропонували 55 млн доларів за поєдинок з його клієнтом.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця