Батько Хейні: «Я не бачу у Ломаченку бійця, який регресує»

Білл сподівається, що Девін покаже першокласний виступ
Батько Хейні: «Я не бачу у Ломаченку бійця, який регресує»
Фото: ESPN

Батько та тренер Девіна Хейні (29-0, 15 KO) Білл Хейні в інтерв’ю iFL TV поділився очікуваннями від поєдинку з Василем Ломаченком (17-2, 11 KO):

Як я казав раніше, ви ще не бачили найкращого Девіна. Йому тільки виповнилося 24, для цього юнака лише небеса є лімітом. Чим складніше буде змагання, тим більше він буде рости.

Василій – надзвичайний боєць. Він зробив неймовірні речі у своїй любительській кар’єрі, вигравши два золота Олімпійських ігор, він чемпіон трьох вагових категорій. Це все дає можливість Девіну прогресувати завдяки найкращому опоненту на сьогодні.

Я не бачу у Ломаченку бійця, який регресує. У ніч поєдинку у Девіна буде можливість показати світу, що він не той, як про нього думають. Коли прийде час поєдинку з нашим арсеналом навичок – швидкістю, боксерським IQ, роботою ніг. Ми хотіли цього поєдинку дуже довго. Ми хочемо, щоб ні у кого не залишалося аргументів проти Девіна. Вийти в ринг і домінувати у поєдинку з містером Ломаченком, щоб всі ці люди, які шепчуться, більше не мали можливості цього робити ніколи.

Ломаченко опублікував черговий пост у підтримку УПЦ МП.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів