Зараз 3
Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 19
Розгорнути Згорнути

Белью: «Такі, як Усик, просто скажуть про Чжілея: «Навіщо він мені?»

Відомий британець – про подальшу кар'єру китайського гіганта
26 вересня 2023р. 11:58
Белью: «Такі, як Усик, просто скажуть про Чжілея: «Навіщо він мені?»
Чжан Чжілей / Фото - news.cgtn.com
Колишній чемпіон світу Тоні Белью для talksport.com поділився думками про те, як поразка в поєдинку з Філіпом Хрговичем (16-0, 13 КО) впливає на пошук суперників для тимчасового володаря титулу WBO в суперважкій вазі Чжана Чжілея (26-1-1, 21 KO).

«Він небезпечний, чи не так? Ніхто не хоче зв'язуватися з ним ... Послухай, такі, як Усик, просто скажуть: «Навіщо він мені? Я не буду з ним битися, це нічого мені не дасть». Тепер це буде трохи схоже на «Пастку-22» (парадоксальна ситуація, яку людина не може уникнути через суперечливість правил – прим.), Тому що він повинен бути непереможним бійцем. Я думав, що він переможе Філіпа Хрговича, я так думав. Мені подобається Хргович, він хороший боєць, але я думав, що він програв Чжілею, але Чжан просто не здобув перемогу. Будь Чжан непереможним бійцем, це було б більш привабливим протистоянням для інших бійців суперважкої ваги, тому що вони б сказали: «Я хочу першим його побити».


«Оскільки зараз у нього є поразка, навіть якщо це несправедлива поразку, то бійці скажуть: «Ну, послухайте, якщо я його поб'ю, все скажуть, що це тому, що я повинен був його побити, Хргович вже побив його». Тому він не привабливий варіант. Я думаю, що Тайсон Ф'юрі переміг би його з опущеними руками, я думаю, що Ф'юрі переможе майже всіх в світі, за винятком Усика. Я просто вважаю, що Ф'юрі настільки хороший, але в той же час, провівши бій з Чжаном, нічого не можна виграти. Він не чемпіон світу, він не непереможний і він надзвичайно небезпечний».

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця