Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Бенавідес – про вік Гвоздика: «Ми з цим розберемося»

Тимчасовий чемпіон світу виявив повагу до українця
Бенавідес – про вік Гвоздика: «Ми з цим розберемося»
Бенавідес та Гвоздик / Фото - Yahoo
Американець Девід Бенавідес (28-0, 24 КО) зізнався, що під час підготовки до бою із 37-річним українцем Олександром Гвоздиком (20-1, 16 КО) не враховував вік свого суперника.

Цитує Бенавідеса boxingscene.com.

«Гвоздик сильний боєць. Я на 100 відсотків зосереджений на цьому поєдинку. Щоб не трапилося, ми з цим розберемося, коли настане час. Зараз я думаю, лише про 15 червня. Ми дуже старанно тренувалися. Я дуже радий отримати ще одну можливість затьмарити всіх і знову зробити фурор. Я не збираюся наголосити на тому, що він старий, а не той боєць, яким був. Якщо я думатиму про його вік, то не зможу мотивувати собі перед боєм і показати всім свою найкращу версію.

Я повинен тренуватися начебто цей хлопець найсильніший, найшвидший і найжорстокіший боєць, з яким я коли-небудь зустрічався. Ось до чого я готуюся. У бою все може скластися інакше. Наприклад, я прийду туди і знищу його за два раунди, але готуюся до кращої версії свого суперника».


Нагадаємо, бій Гвоздика проти Бенавідеса пройде 15 червня, на кону стоятиме титул тимчасового чемпіона WBC у напівважкій вазі.
Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця