07:00
TOTAL COMBAT
06:50
Автоперегони. FIA World Touring Car Cup. Етап 6. Валлелунга (Італія)

«Більше варіантів не бачу». Усик назвав двох боксерів, з якими готовий розділити ринг

Олександр бажає проводити тільки гучні поєдинки
«Більше варіантів не бачу». Усик назвав двох боксерів, з якими готовий розділити ринг
Фото: Getty Images

Чемпіон світу за версіями WBO/WBA/IBF/IBO/The Ring Олександр Усик (20-0, 13 KO) поділився думками з BBC щодо своєї подальшої кар’єри.

Ви казали, що хочете або битися з Ф’юрі, або більше не боксувати. Якщо Тайсон завершить кар’єру, ви також повісите рукавички на цвях?

Подивимося, бо голослівні вислови не треба робити. Я не бачу, мені нецікаво… З Тайсоном Ф’юрі, ну чи з Вайлдером ще можна побоксувати, більше я не бачу варіантів. Чому я це тоді сказав. Бо вся та робота, яку я виконую у тренувальному таборі, вона дуже нелегка. Психологічно, фізично, я не бачу сім’ю по півроку – це дуже складно. І робити всю цю важку працю просто, щоб вийти і побоксувати, якось зовсім не хочеться.

Скільки разів я вже виходив на ринг – і як любитель, і як профі, – що вже не дуже хочеться як фенікс – згорає, народжується. Хочеться пару крутих, великих поєдинків. Не розмінюватися. Я думаю, що ми вже з бійцями, які на піку, дійшли до того, що можемо собі дозволити таке робити. І хотілось би декілька великих поєдинків великих, а потім працювати в іншому напрямку.

Усик також пояснив, чому відмовився битися з Тайсоном Ф’юрі (32-0-1, 23 KO) до кінця 2022 року.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 2)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: