Вчора 20
Сьогодні 10
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Бій Усик – Ф’юрі перенесений. Кому з боксерів це піде на користь?

І українець, і англієць на певний час припиняють підготовку
Бій Усик – Ф’юрі перенесений. Кому з боксерів це піде на користь?
фото - К2

Дуель за корону хевівейту між володарем титулів WBA Super, WBO, IBF, IBO Олександром Усиком (21-0, 14 КО) та чемпіоном WBC Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 КО), як ми вже всі знаємо, перенесена на 18 травня. Британець отримав сильне розсічення і не зможе вийти на дуель 17 лютого. Українець та його команда цю ситуацію прийняла, сторона британця всіх переконала, що Тайсон точно буде готовий в травні.

Давайте спробуємо розібратись, кому з хлопців перенос бою може піти на користь. Почнемо з Тайсона. Додаткові три з половиною місяці точно підуть на користь його команді, яка матиме екстра-час аби вивчити Усика та краще підготувати свого боксера до дуелі з українцем. Якщо вірити чуткам про те, що чемпіон The Ring у крузервейті Джай Опетая відправив Тайсона в нокдаун, то можна зробити висновок, що в таборі Ф’юрі все було не дуже добре. Відповідно, йому та тренерам точно будуть в нагоді 100 додаткових днів.

В той же час є для британця і один мінус. З огляду на його глибоке розсічення (принаймні так можна судити з фото та відео, які ми всі бачили в соцмережах) є переживання, як він буде готуватись на 18 травня. Спеціалісти відзначили, що для того аби подібне розсічення повністю затягнулось і взагалі не турбувало, потрібно мінімум 3 місяці. І лише ПОТІМ можна буде приступити до спарингів та активної підготовки. Відповідно, те, що Тайсон погодився на перенесення дуелі на 18 травня ставить йому дуже великі ризики для його здоров’я. До цього варто додати психологічний аспект – не думати про розсічення британець не зможе.

Тепер давайте перейдемо до Олександра Усика. Як повідомив Олександр в декількох інтерв’ю після новини про перенос бою, він планує взяти паузу в таборі на декілька днів аби поїхати до України та побачити новонароджену донечку. Після цього українець повернеться до Іспанії, і продовжить готуватись. Як перенос дуелі вплине на форму Усика сказати важко, але є думка, що команда Олександра складала план на підготовку з урахуванням, що Тайсон може щось придумати і перенести поєдинок.

Є переконання, що тренери Олександра також не будуть гуляти цей час, а використати його для додаткового вивчення Ф’юрі. Так, звичайно, те, що українець набрав, як було видно з соцмереж, феноменальну форму, і тепер йому потрібно робити паузу і адаптовувати табір під нову дату, це може збити, але як вже сказав сам боксер, він налаштований на дуель за абсолюта максимально і його збити не можливо.

Тому питання, кому піде на користь перенос бою, дуже важке і однозначної відповіді немає. Більше схиляємось до того, що команді Тайсона Ф’юрі.

Читайте на нашому сайті також матеріал про новонароджену дочку Олександра Усика Марію.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів