Зараз 2
Вчора 1
Сьогодні 8
Завтра 4
Розгорнути Згорнути

Богачук в домінуючому стилі став тимчасовим чемпіоном WBC. Що для українця далі?

Боксер з Вінниці суттєво підійняв свої акції на американському рингу
Богачук в домінуючому стилі став тимчасовим чемпіоном WBC. Що для українця далі?
фото - PBC

Український боксер першої середньої ваги Сергій Богачук (24-1, 23 КО) в головному бою попереднього карду великого вечору боксу від Premier Boxing Champions у Лас-Вегасі, Невада, США, просто не помітив представника США Браяна Мендозу (22-4, 16 КО), який став пізньою заміною Себстіану Фундорі, який спершу мав битись з українцем, а в решті шокував світ, перемігши тіма цзю.

Богачук, який готувався на суперника зі зростом 203 см, а боксував з опонентом 178 см, з перших же секунд попер вперед немов би справжній танк. Перші 3 раунди українець не відступав від Мендози ні на сантиметр, він чинив такий пресинг, що будь на місці Браяна менш досвідчений боєць, він би в декількох моментах вже «взяв би коліно». Проте варто віддати належне американцю, він показав, що має характер, і на тому досвіді, який здобув в боях з Джейсоном Росарісо, тімом цзю та тим таки Себом Фундорою, гарно маневрував між ударами українця.

В середині дуелі українець взяв невеликий, якщо це так можна назвати, перепочинок, зменшивши тиск на опонента, проте в чемпіонських раундах його поновив. В Мендозу прилітали всі можливі у боксі удари, його обличчя було все у крові та синцях, проте він достояв до фінального гонгу, а в 12 раунді навіть спробував влаштувати рубку.

В решті рішення суддів, на щастя, не здивувало – 118-110, 117-111 (х2) в кут українця, і саме уродженець Вінниці абсолютно заслужено стає тимчасовим чемпіоном світу у першій середній вазі за версією найпрестижнішої організації у боксі WBC.

Що ж далі для Богачука, запитаєте ви? Так, тема справді цікава і варта обговорення. Далі для українця є декілька варіантів. Давай поговоримо про них по пунктах:

1)Бій з Себастіаном Фундорою, який переміг тіма цзю. Про цю опцію казав сам українець в інтерв’ю напередодні дуелі з Мендозою, коли стало відомо про коригування карду 30 березня. Богачук заявив, що організатори пообіцяли йому, що, якщо він переможе, то зустрінеться з переможцем мейн-івенту. Що ж, чекаємо.

2)Об’єднавчий бій з чемпіоном WBA Ісраїлом Мандрімовим. Представник Узбекистану лише 8 березня в великому шоу Джошуа – Нганну у Саудівській Аравії завоював свій титул, перемігши росіянина магомєда курбанова, і він, очевидно, прагне об’єднувати. Мадрімов на контракті з Matchroom Boxing, які не були помічені в співпраці з PBC, але це бізнес, домовитись завжди можна. Як ніяк, для Мадрімова це шанс наблизитись до повноцінного титулу WBC.

3)Об’єднавчий бій з переможцем дуелі Кулькай – муртазалієв за пояс IBF. Після того як Джермелл Чарло титули звільнив, їх потроху розібрали. Останнім вільним лишився пояс Міжнародної федерації боксу, який знайде власника шостого квітня у Німеччині. Місцевий боєць Джек Кулькай буде протистояти росіянина бахраму муртазалієву. В майбутньому Богачуку до снаги перемогти обох.

4)Захист титулу проти інших бажаючи наблизитись до поясу WBC. На нашу думку, цей варіант найбільш малоймовірний, адже Сергій вже і так за свою кар’єру провів багато дуелей аби вийти на цей топовий рівень. Наразі йому потрібно цілитись лише на гучні поєдинки, і лише на чемпіонів.

А який варіант майбутнього бою для Сергія Богачука бачите ви? Пишіть вашу думку в коментарях.
Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця