22:00
live
Змішані єдиноборства. Combate Global 23. Пряма трансляція
22:30
Баскетбол. Чемпіонат світу 2022. Жінки. США - Китай

Бріґґз: «Усик звір, він ненормальний. Він тренується як тварина»

Шеннон шокований тим, чим Олександр займається в таборі
Бріґґз: «Усик звір, він ненормальний. Він тренується як тварина»
Фото: Matchroom

Надважковаговик Шеннон Бріґґз (60-6-1, 53 KO) в інтерв’ю FightHype.com поділився думкками щодо реваншу Олександра Усика (19-0, 13 KO) та Ентоні Джошуа (24-2, 22 KO):

Ти маєш йти війною на Усика, в ньому не можна сумніватися. Але Усик – звір, від не нормальний, він не звичайна людина. З ним дуже складно битися. Все, на що можна сподіватися з таким суперником, що він втратить свою цілеспрямованість. Втратить голод через те, що вже заробив достатньо грошей, досяг цього.

Бо ж якщо він залишиться з тією жагою і продовжить тренуватися… І чи не перегорить він. Він тренується як тварина. Я чув, що він ходить на руках годину! Просто ходить годину на руках… Чемп, це ж щось неймовірне. Я би не хотів списувати свого хлопця (Джошуа), це особисте. Я не можу відчувати до нього крім любові.

Але це дуже важкий бій. Все або нічого – чи зможе Ентоні нокаутувати. Він здатен це зробити, він повинен. Бо затягувати бій з Олександром буде дуже важко. Швидкість, з якою українець рухається, бити дуже часто і нарощувати свою силу. Ти маєш намагатися нокаутувати його. Та він б’ється в стійці лівши, що робить ого ще більш незручним. Ти будеш намагатися його нокаутувати, та через це дуже швидко втомлюватимешся, у тебе просто закінчиться пальне.

Нагадаємо, що 10 українських військовослужбовців відвідають реванш Усик – Джошуа.

Олег Шумейко-молодший
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 1

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
18 серпня 2022р. 23:02
одна стаття - три помилки !

X-Video: