Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Британці Тейлор та Каттералл провели довгоочікуваний реванш. Він завершився односторонньо

Колишній абсолютний чемпіон світу без шансів програв важливу дуель
Британці Тейлор та Каттералл провели довгоочікуваний реванш. Він завершився односторонньо
фото - Matchroom Boxing

Колишній абсолютний чемпіон світу у першій напівсередній вазі Джош Тейлор (19-2, 13 КО) у суботу пізно ввечері нарешті провів дуже довгоочікуваний реванш з англійцем Джеком Каттераллом (29-1, 13 КО), якого в лютому 2022 року спірно переміг роздільним рішенням суддів. З того часу пройшло більше двох років, і в британські пресі тільки і розмов було про те, що те рішення суддів несправедливе, і що хлопці мають знову зустрітись.

І от після того як Каттералл уклав угоду з Едді Хірном та Matchroom Boxing, провів за цю компанію два бої, Хірн та промоутер Тейлора Боб Арум з Top Rank Boxing нарешті домовились про нову дуель бійців. Спочатку вона була запланована на кінець квітня, проте Тейлор в тренувальному таборі травмувався і зустріч довелось перенести на кінець травня.

В принципі, в рингу фанати побачили те, чого і очікували: напругу та велике бажання обох боксерів перемогти. Тейлор хотів показати, що перша перемога була заслуженою, Каттералл, в свою чергу, прагнув довести протилежне. В стартових раундах більш активним був шотландець, який намагався в ігровій манері перегравати англійця, і працював більше в стилі олімпійського боксу. Каттералл зі свого боку продовжував показувати ту впевненість, яку випромінював під час зважування, спокійно сприймав атаки опонента і виконував свої задачі на стартові раунди.

Десь після третьої-четвертої трихвилинки ініціативу почав забирати саме Джек, удари якого Джош явно відчував. І чим більше він їх відчував, тим обережніше був в атакувальних потугах. Відчувши впевненість в своїх силах англієць почав йти вперед все активніше, було помітно, що він дуже добре готовий до дуелі в фізичному плані і з легкістю витримає всі 12 раундів. Цього не можна було сказати про Тейлора, який в другій половині бою явно підсів, і вже був не такий маневренний на ногах.

В чемпіонських раундах вже було зрозуміло, що поєдинок забирає Каттералл. Тейлор намагався перезапустити свій двигун, але, відверто, попри не старий вік в 33 роки, його ресурс вже не той. Він просто не міг цього зробити. Суперник влучав точно і потужно, і Джош нічого з цим не зміг зробити. Традиційно для всіх боксерів в 12 раунді Тейлор намагався піти ва-банк, проте ця спроба була невдалою.

В решті судді цілком справедливо нарахували 117-111, 117-111 та 116-113 в кут Каттералла, який зміг довести, що поразка в першому бою, все ж таки, була несправедливою. Більше того, на нашу думку рахунок 116-113 не відповідає дійсності, Тейлор забрав максимум 3 раунди з 12, і тому 117-111 – найбільш об’єктивний фінал. Цікаво, що такими записками був категорично не згодний промоутер Тейлора Боб Арум, який особисто відвідав шоу, і підійнявшись до рингу після мейн-івенту розкритикував суддів, заявивши, що ніколи не повезе американського бійця боксувати до Англії.

Цей результат ставить великий знак запитання на чемпіонських амбіціях Тейлора. Скоріше за все, Джош це вже минуле цього дивізіону, і його доля це провести ще 2-3 бої аби зробити кошти. А от для Каттералла відкриваються нові перспективи: він є обов’язковим претендентом на пояс WBO, яким володіє Теофімо Лопез, і, судячи з усього, Едді Хірну та Бобу Аруму доведеться ще раз попрацювати разом.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця