Чемпіон WBC: «Усик має отримати більший гонорар за бій, ніж Ф'юрі»

Сердар Авчі поділився з XSPORT своєю думкою про тривалі переговори щодо поєдинку за абсолютного чемпіона світу
Чемпіон WBC: «Усик має отримати більший гонорар за бій, ніж Ф'юрі»
Сердар Авчі / фото - Instagram боксера

Володар титулу WBC International Silver у крузервейті Сердар Авчі (14-0, 13 КО) в ексклюзивному інтерв'ю XSPORT поділився своєю думкою про переговори по бою за статус абсолютного чемпіона світу у хевівейті між Олександром Усиком (20-0, 13 КО) та Тайсоном Ф'юрі. 33-0-1, 24 КО).

Сердаре, як ви думаєте, чому досі Усик і Ф'юрі не можуть домовитися про бій?

Я думаю, що Ф'юрі боїться зазнати поразки. Він знає, що є дуже великий ризик програти. І хоча він намагається показувати, що не боїться, але все одно це видно. Думаю, що насправді він хоче боксувати з Усиком, але боїться.

Ф'юрі хоче більше грошей, його не влаштовує 50 на 50. Чи заслуговує він отримати більше ніж Усик?

Тайсон - чемпіон світу WBC, це ми розуміємо. Усик же – чемпіон за чотирма версіями. Мені здається, що Ф’юрі не має права отримати більше грошей, ніж отримає Усик за їхній бій. Я вважаю, що навпаки Усик має отримати більший гонорар, адже у нього чудова аматорська кар'єра, він ставав чемпіоном Європи, світу, олімпійським чемпіоном, також він – абсолютний чемпіон світу у першій важкій вазі. А Ф'юрі ким був? Тільки чемпіоном світу WBC у хевівейті?

Тому більше грошей Усик має заробити за цей бій.

Тайсон повинен піти на поступки заради своїх уболівальників і дати їм перший бій за абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі в еру 4 поясів?

Звісно, цей бій хочуть побачити всі. Уболівальники по всьому світу хочуть зрозуміти, хто сильніший: Ф'юрі чи Усик. Думаю, уболівальники його розкритикують, якщо переговори щодо бою зірвуться. Навіть впевнений, що він втратить багатьох уболівальників, адже вони думатимуть, що він боїться і не вважатимуть його справжнім чемпіоном.

Нагадаємо, раніше промоутер Усика назвав дедлайн щодо переговорів.

Тарас Праведний
Рейтинг:
(Голосів: 4)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: