Вчора 3
Сьогодні 3
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Далакян – про бетербієва: «Навіть не хочу розмовляти на цю тему і десь перетинатися з цією людиною»

Чемпіон WBA вийде в ринг в андеркарді бою друга кадирова
Далакян – про бетербієва: «Навіть не хочу розмовляти на цю тему і десь перетинатися з цією людиною»
Артем Далакян / Фото - Facebook
Чемпіон світу за версією WBA в найлегшому дивізіоні українець Артем Далакян (21-0, 15 КО) в інтерв'ю для Mixed Zone UA пояснив, чому його поєдинок пройде в андеркарті протистояння друга рашиста рамзана кадирова артура бетербієва.

«Я їду туди відстоювати свій пояс. Коли нам пропонували програму, нам не озвучили, що ця людина буде битися в цій же програмі. Навіть не хочу називати його ім'я. Якби ми знали, що буде так, то я і Юрій Юрійович, ми б раніше або пізніше відбоксирували. В Англії часто проходять бої, ми б в андеркарті у цієї людини не боксували б. Я, моя команда, президент клубу, ми не будемо перетинатися з цими людьми. Ми не хочемо з ними навіть бачитися. Ми постараємося зробити так, що будемо жити в іншому готелі».


«Ставлення до цих людей у мене закрито, питання до цієї людини у мене закрито. Навіть не хочу розмовляти на цю тему і десь перетинатися з цією людиною. Бо ця людина дружить з тією людиною (кадировим – прим.). І все, ця тема закрита».


«Я відстоюю свої інтереси, прапор України, Україну, свій пояс і промоутерську компанію. Я боксую останнім, мій бій буде після нього. Я виходжу в свій простір, це мій час. Я вийшов, відбоксував. Постараюся виграти. Я 99% своїх боїв виграю. Привезу назад пояс чемпіона в Україну – це найголовніше».


Нагадаємо, Далакян проведе захист титулу 28 січня на OVO Arena Wembley в Лондоні проти костариканця Давіда Хіменеса (12-0, 9 КО).
Відео інтерв'ю дивіться нижче

Володимир Кириченко
Рейтинг:
(Голосів: 1)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця